Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Dzieciaki w Trzciance zagrały z sercerm [ZDJĘCIA]

E. Mrozik
Archiwum UM Trzcianka
20 lutego trzcianecka Hala Sportowo-Widowiskowa już od samego rana wypełniła się siedmio- i ośmiolatkami, które przyjechały do naszego miasta po to, aby sprawdzić swoje umiejętności w Turnieju Piłkarskim Roczników 2003 i Młodszych, zorganizowanym w ramach Ogólnopolskiego Turnieju „Gramy z sercem” i akcji towarzyszącej Turniejowi Euro 2012 - UEFA Respect Your Health.

W rozgrywkach, oprócz podopiecznych Akademii Bambinis udział wzięli również zawodnicy z drużyny Football Academy Piła (U7,U8), Gniewko Gniezno (U7,U8), Drawy Krzyż (U8) oraz UKS Swarzędz (U8).

W grupie U8 zwyciężyli chłopcy z Gniewka Gniezno, miejsce drugie zajęli ich koledzy z UKS Swarzędz, miejsce trzecie przypadło wychowankom pilskiej Football Academy, miejsce czwarte wywalczyli gospodarze, czyli ośmiolatki z Akademii Piłkarskiej Bambinis, a miejsce piąte – reprezentanci Drawy Krzyż.

Najlepszym zawodnikiem kategorii U8 okrzyknięto Kacpra Formalkiewicza ze Swarzędza, królem strzelców został Piotr Krupa z Gniezna, a najskuteczniejszym bramkarzem – Jan Helak z Krzyża.

W kategorii U7 – pierwsze miejsce, ponownie zajęli przedstawiciele Gniewka Gniezno, miejsce drugie przypadło w udziale chłopcom z Piły, a na miejscu trzecim uplasowały się siedmiolatki z Trzcianki.

Królem strzelców został Mieszko Sawicki z Gniezna, najlepszym zawodnikiem został Mikołaj Charmaciński z Trzcianki, a najskuteczniejszym bramkarzem – Filip Budesz z Gniezna.

Na zakończenie - puchary wraz z dyplomami wszystkim nagrodzonym wręczali: zastępca burmistrza Trzcianki – Piotr Birula oraz manager Akademii Piłkarskiej Bambinis – Mieczysław Bania.