Liga Siatkówki Kobiet: Enea PTPS Piła uległa 1:3 Chemikowi Police

Wiesław Szmagaj
W Policach niespodzianki nie było. Siatkarki z Piły zdołały tam wygrać tylko jednego seta i tym razem nie powiększyły swojego dorobku punktowego.

Dwa pierwsze sety zakończyły się pewną wygraną gospodyń. Po dziesięciominutowej przerwie Chemik wyszedł na parkiet nieco zdekoncentrowany, co wykorzystały ambitnie grające pilanki. Po wyrównanej walce okazały się one w trzecim secie nieco lepsze. Liderki w kolejnej partii wróciły szybko do gry i zwyciężyły w meczu 3:1 (25:19, 25:20, 23:25, 25:17). MVP spotkania została Natalia Mędrzyk.

Składy zespołów - Chemik: Busa (7), Gajgał-Anioł (12), Smarzek (13), Bełcik (8), Veljković (15), Mędrzyk (22), Krzos (libero) oraz Mirković i Zaroślińska-Król.
PTPS: Trnić (10), Różycka (7), Bosković (14), Walker (1), Babicz (9), Wilk (5), Łysiak (libero) oraz Baran, Kwiatkowska (1), Stencel (5), Szubert, Urban (5) i Pawłowska (libero).