Wiesław Szmagaj
W meczu Red Box V Ligi Klub Piłkarski Piła pokonał na swoim boisku drużynę Orkana Chorzemin 6:1 (3:0).

Pilski zespół objął prowadzenie w 12’ po golu Radosława Góździa (asysta Dominik Kluk). Potem na listę strzelców wpisał się dwukrotnie Kacper Zieliński (w 22’ i 45’), także po asyście Dominika Kluka. Do przerwy KP Piła prowadził 3:0.

Po zmianie stron pilanie nadal imponowali skutecznością. Na 4:0 podwyższył w 51’ Dominik Kluk (asysta Rafał Gruntkowski). Sześć minut później goście strzelili honorowego gola, ale KP Piła dołożył dwie kolejne bramki. Do siatki trafili: Mikołaj Nagel (84’, asysta Patryk Wajer) i Kacper Zieliński (92’, asysta Mikołaj Łosoś). Pilska drużyna po świetnej grze pokonała ostatecznie Orkana Chorzemin 6:1 (3:0).