Zawodnik z Trzcianki wrócił ze srebrem

Łukasz Salamandra
Jest młody, ambitny i...silny. Po raz kolejny udowodnił, że stać go na dużo więcej.

W Puławach odbyły się 35 Mistrzostwa Polski Kobiet i Mężczyzn w Trójboju Siłowym. W zawodach startowało ponad 70 zawodników z 10 klubów z całej Polski. Startujący w kategorii wagowej do 66 kg Grzegorz Uziełło mieszkaniec Trzcianki zdobył wicemistrzostwo Polski.

Wynik naszego zawodnika to 557,5 kg. To kolejne Mistrzostwa Polski w których Grzegorz Uziełło zdobył medal. W 2009 roku zdobył brązowy krążek. Ma w swoim dorobku również 3 medale z Pucharu Polski: złoty, srebrny i brązowy.

Już w maju trzcianecki ciężarowiec wystartuje w Pucharze Polski w Trójboju Siłowym, który odbędzie się w Kielcach.