Wiesław Szmagaj
Dogrywka zadecydowała o losach meczu Basketu Piła – Powiat Pilski z Biofarmem Sieraków. Ostatecznie pilanie ulegli rywalowi 74:82.

W pierwszej kwarcie lepsi byli pilanie, którzy wygrali ją różnicą ośmiu punktów. Goście odrobili stratę w kolejnej odsłonie i po pierwszej połowie był remis 43:43. Dwie kolejne kwarty zakończyły się wynikiem nierozstrzygniętym i doszło do dogrywki. W niej brylował zespół z Sierakowa. Ostatecznie Basket Piła – Powiat Pilski przegrał z Biofarmem Sieraków 74:82 (23:15, 10:18, 18:18, 18:18, d. 5:13).

Punkty dla pilskiej drużyny zdobyli: Tomasz Lebiedź 17, Dominik Czajkowski 14, Tomasz Pajczyk 14, Tomasz Pochylski 13, Mateusz Relis 6, Kacper Januszewski 3, Jakub Kozieł 3, Grzegorz Jankowski 2, Maciej Tutlewski 2. Dla Biofarmu Sieraków najlepiej punktowali: Daniel Pape 20 i Kacper Dorożała 19.

W innych meczach 7. kolejki uzyskano następujące rezultaty.: MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań - Basket Team Suchy Las 71:82, BC Obra Kościan - Wiara Lecha Poznań 39:150.