Wiesław Szmagaj
W tym sezonie Iskra Szydłowo często przegrywa na wyjazdach
W tym sezonie Iskra Szydłowo często przegrywa na wyjazdach Wiesław Szmagaj
W przedostatniej kolejce rundy jesiennej IV ligi nasze zespoły zanotowały porażki. Iskra Szydłowo przegrała z Wartą Międzychód, a Lubuszanin Trzcianka z LKS Gołuchów

Iskra Szydłowo gościła w Międzychodzie, gdzie zmierzyła się z miejscową Wartą. Pierwsza połowa spotkania toczyła się pod dyktando gospodarzy, którzy mieli kilka okazji do zdobycia bramki. Na przerwę obydwa zespoły schodziły jednak przy rezultacie bezbramkowym. W drugiej części meczu sędzia podyktował rzut karny dla Warty, który został wykorzystany i gospodarze prowadzili 1:0. Iskra Szydłowo rzuciła się do odrabiania straty, ale był mało skuteczny. Ostatecznie zespół z Międzychodu zwyciężył różnicą jednej bramki.
Nie powiodło się także Hydro Lubuszaninowi Trzcianka, który podejmował LKS Gołuchów. Doświadczony zespół gości był faworytem tego spotkania. Drużyna z Gołuchowa nie dała szans gospodarzom, zwyciężając 3:0. Zwycięzcy szczególnie dobrze zagrali w pierwszej połowie meczu, po której prowadzili 1:0. Po zmianie stron zespół prowadzony przez Jarosława Feciucha ruszył do ataku, ale nie zdołał strzelić choćby jednej bramki. Goście zdobyli dwa gole i cieszyli się z wygranej.
W rozgrywkach IV ligi prowadzi Pogoń Nowe Skalmierzyce (45 pkt.), przed Victorią Września (45), Wartą Międzychód (45) i Centrą Ostrów Wielkopolski (39). Iskra Szydłowo zajmuje ósme miejsce (33), a Hydro Lubuszanin Trzcianka piętnaste (23). Szydłowianie mają do rozegrania jedno zaległe spotkanie.