Iskra Szydłowo, po serii porażek, znów wkroczyła na zwycięską ścieżkę, pokonując drużynę z Leszna Wiesław Szmagaj
Nasze czwartoligowe zespoły odniosły tym razem zwycięstwa. W V lidze trzy punkty zainkasowały tylko drużyny z Łobżenicy i Śmiłowa

Po serii porażek znów mogli się cieszyć piłkarze Iskry Szydłowo. Zespół ten podejmował Polonię 1912 Leszno i wygrał 3:1 (1:0). Goście pozostawili jednak po sobie dobre wrażenie. To oni lepiej rozpoczęli spotkanie, ale szydłowianie też stwarzali dogodne do strzelenia bramki sytuacje. W 26. minucie po błędzie obrońcy Polonii piłkę przejął Łukasz Skwarek i w sytuacji sam na sam kiwnął bramkarza, strzelając do pustej bramki na 1:0.
W 55. minucie było 2:0 po bramce głową Jędrzeja Wiśniewskiego i dośrodkowaniu z rzutu rożnego Adriana Pietrowskiego. Pięć minut później leszczynianie zdobyli kontaktowego gola. W 87. minucie nastąpiła piękna kontra Iskry Szydłowo. Damian Buczek podał piłkę Michałowi Wawszczakowi, a ten wyszedł sam na sam z bramkarzem i strzelił na 3:1. Po tej wygranej szydłowianie plasują się na czwartym miejscu w IV lidze (23 pkt.).
Zwycięstwo odniósł także Hydro Lubuszanin Trzcianka. Zespół ten w ulewnym deszczu pokonał w Dopiewie miejscowy GKS 2:1. Gole dla naszej drużyny zdobyli: Ilia Yurchenko oraz Marcin Urbański. W końcówce meczu czerwoną kartką ukarany został Jakub Fatyga, a gospodarze odpowiedzieli golem z rzutu karnego w doliczonym czasie gry. Lubuszanin jest obecnie siedemnasty (13 pkt.).
W V lidze wysokie zwycięstwa odniosły zespoły z Łobżenicy i Śmiłowa. Pogoń pokonała u siebie Spartę Oborniki 4:0, a Orkan wygrał na swoim boisku ze Spartą Złotów 6:1. GLKS Wysoka nie sprostał u siebie Czarnym Czerniejewo, przegrywając 0:2. Porażkę zanotowała także Noteć Czarnków, która w Kłecku uległa Lechicie 0:1. Mecz Płomień Połajewo - Concordia Murowana Goślina został przełożony na 11 listopada. W rozgrywkach prowadzi Huragan Pobiedziska (28 pkt.), przed Pogonią Łobżenica (26). Miejsca pozostałych naszych drużyn: 4. Noteć Czarnków (20), 11. Orkan Śmiłowo (14), 17. Płomień Połajewo (7), 18. GLKS Wysoka (5).